KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16086079
nr 1608 6079
Gunnar Mossberg
(1903-1983), Sverige
Oljemålning, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 33x40 cm, yttermått inklusive ram: 48x56 cm
Gunnar Mossberg, född 1903 i Stockholm, död 1983, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:30:36
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
Gunnar Mossberg
Läs mer om Gunnar Mossberg